برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۷/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» تفاوت فرش 500 شانه با فرش 700 شانه

فرق فرش 500 شانه با فرش 700 شانه

فرق فرش 500 شانه با فرش 700 شانه
فرش های 500 شانه از اولین فرش های ماشینی تولید شده در سال 1383 می باشند . کارخانجات تولیدی فرش ماشینی کاشان انواع طرح و رنگ را برای قالی 500 شانه در نظر گرفته اند تا نیاز مشتریان را برآورده کنند . فرش 500 شانه کاشان از فرش های اصیل ایرانی است که بهترین انتخاب برای خرید فرش ماشینی ارزان قیمت می باشد . افرادی که بیشتر عادت دارند بر روی فرش بنشینند و از مبل استفاده نمی کنند می توانند فرش های ضخیم تر و نرم تر  500 شانه و فرش 700 شانه کاشان را انتخاب نمایند .
اولین گام برای شناخت فرش ماشینی خوب و با کیفیت الیاف به کار رفته در فرش است . جنس نخ خاب از مهمترین خصوصیات یک فرش 70 شانه اصل است . الیاف اکریلیک برای نخ خاب فرش های 700 شانه واقعی و درجه یک به کار می رود . ارتفاع نخ خاب در فرش های پانصد شانه به طور متوسط 12 میلیمتر است که این ویژگی در فرش های 700 شانه به حدود یازده میلیمتر می رسد . الیاف مورد استفاده جهت بافت فرش 500 شانه از جنس پلی استر و اکریلیک می باشد . فرش پانصد شانه درجه یک کاشان برای نشست و برخاست و استراحت مناسب تر است زیرا نسبت به فرش های دیگر ارتفاع خاب بیشتری دارد . فرش 500 شانه پلی استر از ارزانترین فرش های صنعت نساجی می باشد .
قالی ماشینی 500 شانه اکریلیک با رنگبندی های فوق العاده دارای نرمی و لطافت زیادی است و مقاومت بالایی در برابر حرارت هایی غیر مستقیم و شدید دارد .
همانگونه که می دانید مهمترین شاخصه های هر فرش ماشینی تعداد شانه و تراکم فرش است . در فرش های پانصد شانه نیز همانند دیگر قالی های ماشینی از تعداد گره های طولی و عرضی مشخصی استفاده می شود . تعداد گره های موجود در یک سانتی متر مربع فرش 500 شانه معادل 500 ریشه می باشد و تعداد گره های طولی فرش برابر 1000 ریشه است .
تراکم فرش های 700 شانه کاشان 2100 تا 3000 می باشد و به همین دلیل فرش 700 شانه ماشینی فشردگی بیشتری نسبت به فرش های 500 شانه دارد . قالی های دستبافگونه 700 شانه از پرفروش ترین شاخه های فرش ماشینی کاشان پس از فرش 500 شانه می باشند . این محصولات بسیار با دوام و مستحکم هستند .
مهمترین تفاوت های فرش 500 شانه با فرش 700 شانه از لحاظ کاربردی و فنی می باشد . این دو محصول پرفروش بازار در میزان تراکم و تعداد رنگ و برخی ویژگی های دیگر با هم متفاوت هستند . قالی هفتصد شانه به دلیل تراکم بالا و ریز بافتی فراوانی که دارد در دکوراسیون های مدرن و سنتی امرروزی بسیار جلوه می کند و می تواند به عنوان فرش تزیینی با دوام به کار رود .
ضخامت فرش 500 شانه سبب شده تا برای مکان هایی مانند مساجد ،‌ حسینیه ها ،‌ راهروها می تواند بهترین انتخاب باشد .
قالی های 700 شانه کاشان با تراکم بالا ، سفت تر و سنگین تر از قالی های ماشینی پانصد شانه هستند و با قیمت بالاتر به فروش می رسند .
قالی های درجه یک 700 شانه در دسته های فرش 700 شانه واقعی ، فرش 700 شانه تبدیلی و فرش ماشینی طرح 700 شانه تولید و عرضه می گردند . این قالی های زیبا با دستگاه های فوق پیشرفته در ابعاد مشخص بافته می شوند . فرش ماشینی ارزان 700 شانه تبدیلی از زیر مجموعه های فرش 500 شانه محسوب می شود که به دلیل بافت با دستگاه فرش 500 شانه و طرح فرش 700 شانه به نام فرش 700 شانه تبدیلی عرضه می گردد . به طور معمول این محصولات به عنوان فرش ماشینی ارزان قیمت تولید و روانه بازار می شوند . این فرش های ماشینی ظرافت و ریز بافتی فرش 700 شانه را ندارند و برای زیبایی و تغییر دکوراسیون به کار نمی روند .
شانه و تراکم پایین در فرش های ماشینی 500 شانه منجر به بافت طرح های ساده و درشت بافت در فرش شده است . از این رو می توان فرش 500 شانه را در اتاق های خواب ، اشپزخانه ، اتاق کودک و جلو درب های ورودی و راهرو ها استفاده کرد . امروززه قالی های ماشینی 500 شانه کاشان در ابعاد بزرگ پارچه برای سالن ها و راهروهای عمومی تولید می شوند .
قالی ماشینی 700 شانه تراکم 2550 به عنوان فرش ماشینی دستبافگونه معرفی می گردد . این محصولات زیبا ظرافت فرش های 1000 شانه دارند و با قیمت بسیار مناسب تر به فروش می رسند . قالی 700 شانه ماشینی دستبافگونه مقاومت زیادی در برابر فشار و سایش و همچنین پاخوردگی و شست شو دارد .
در فرش های ممتاز هفتصد شانه ماشینی امکان بافت فرش با طرح گل برجسته وجود دارد در صورتی که این مورد در فرش های 500 شانه ممکن نیست .
قالی های هفتصد شانه با تعداد هشت و ده و دوازده رنگ طبیعی بافته می شوند ولی فرش های 500 شانه تنها با تعداد هشت رنگ واقعی قابل بافت هستند .
رایج ترین دستگاه بافت فرش 700 شانه hcpx2  است که از مدرن ترین دستگاه های بافت فرش ماشینی به شمار می رود . فرش 500 شانه با دستگاه های اچ پی بافته می شود .
برای خرید فرش های هفتصد شانه و فرش های 500 شانه با کیفیت می توانید به صورت غیر حضوری از طریق وب سایت فرش 500 شانه اقدام نمایید . در فروشگاه انلاین فرش 500 شانه کاشان انواع مدل های جدید قالی های درجه یک 500 شانه و 700 شانه با قیمت درب کارخانه وجود دارد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه