برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۷/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» بهترین فرش 500 شانه از نظر کفیت ، تراکم و نخ چیست ؟

بهترین فرش ماشینی 500 شانه

خصوصیات فرش ماشینی 500 شانه
فرش ماشینی 500 شانه از اولین فرش های ماشینی می باشد که با کیفیت بالا و قیمت بسیار ارزان تولید و عرضه شده است . علت ارزان بودن این قالی های زیبا ر، تراکم پایین ان ها می باشد . افرادی که قصد خرید فرش ماشینی ارزان را دارند می توانند از انواع فرش ماشینی 500 شانه کاشان استفاده کنند . از مهمترین دلایل انتخاب فرش 500 شانه لطافت و پاخور نرم ان ها می باشد که باعث می شود که فرد در هنگام راه رفتن بر روی فرش احساس ارامش کند .
انتخاب بهترین فرش ماشینی 500 شانه به عوامل زیادی مانند : نوع بافت ، جنس نخ خاب ، جنس نخ تار و پود و تعداد تراکم طولی و عرضی و هم چنین طرح فرش 500 شانه بستگی دارد . تمامی این عوامل بر کیفیت و دوام  فرش پانصد شانه تاثیر گذار هستند .
بهترین فرش 500 شانه از نظر نخ
فرش های ماشینی
را می توانند با انواع الیاف مصنوعی مانند نخ اکریلیک ، نخ پلی استر ، نخ ویسکوز و یا بی سی اف تولید نمود . به طور معمول بهترین فرش 500 شانه ، فرشی است که با الیاف نخ خاب درجه یک و مرغوب بافته شده باشد . نخ خاب در واقع نخ های است که به صورت عمودی در فرش قرار دارند . کیفیت این الیاف بیشترین تاثیر را بر روی دوام و قیمت فرش های 500 شانه دارد . بهترین فرش های 500 شانه با الیاف اکریلیک بافته می شوند . این الیاف باعث می شود که فرش ماشینی پانصد شانه در برابر عوامل محیطی مقاوم بوده و رنگ پذیری بالایی داشته باشد . هیت ست شدن الیاف اکریلیک در فرش 500 شانه سبب دیر تر کثیف شدن فرش می شود و فرش 500 شانه را ضد حساسیت و بدون پرز می کند .
قالی ماشینی درجه یک 500 شانه اکریلیک دارای خصوصیات منحصر به فردی مانند : رنگبندی فوق العاده زیبا ، نرمی و لطافت زیاد ، دوام و نرمی در مقابل شست و شو ، مقاومت در برابر حرارت های غیر مستقیم و نور خورشید ، طرح و نقوش عامه پسند ، جذابیت و زیبای در کنار کیفیت بالا و عدم تغییر رنگ است .
برای نخ تار و پود فرش های درجه یک پانصد شانه از نخ جوت ، کنف ، پنبه و یا پلی استر هیت ست شده استفاده می کنند . هر قدر مقدار پنبه در نخ تار و پود فرش 500 شانه بیشتر شود فرش ارزش بیشتری دارد . فرش 500 شانه پلی استر بسیار با دوام و زیبا می باشد و دارای قیمت بسیار مناسبی است .

بهترین فرش 500 شانه از نظر تراکم
تراکم طولی و عرضی و یا گره های موجود در طول و عرض فرش از عواملی هستند که تاثیر بسزایی در کیفیت و زیبایی فرش پانصد شانه اصل دارند .
بهترین فرش های ماشینی 500 شانه با تراکم 1000
است . تراکم مقدار گره های موجود در یک متر مربع طولی فرش است که ریز بافتی و دوام فرش را تتضمین می کند . قالی های درجه یک 500 شانه کاشان درسایز های گوناگونی چون ۱۵ متری ، ۱۲ متری ، ۴ متری ، ۶ متری و ۹ متری تولید میشود.
تعداد پالت رنگی به کاررفته در این محصولات برابر 8 رنگ می باشد . می توان گفت که کیفیت فرش 500 شانه را با بررسی دستگاه بافنده ان تعیین می کنند . بهترین فرش 500 شانه به وسیله دستگاه های شونهر آلمان تولید می شوند . این دستگاه ها می توانند انواع فرش ماشینی پانصد شانه را با تراکم های بالاتر از 1000  تولید کنند . فرش 500 شانه با تراکم 1500 نیز در این دستگاه بافته می شوند که با تعداد هشت رنگ واقعی دارای کیفیت بسیار بالای است .
طرح و نقشه های بافته شده در فرش های درجه یک 500 شانه از طرح های ساده و کلی فرش های ماشینی هستند . فرش های پانصد شانه کاشان در مقایسه با فرش های ظریف تر مانند فرش 1200 شانه و ... قابل مقایسه نیستند .

با کیفیت ترین فرش 500 شانه
بهترین فرش 500 شانه
از نظر کیفیت و تراکم ، فرش های 500 شانه ابریشم گونه هستند . این فرش های ماشینی زیبا صد در صد قابل شست و شو هستند و برای بافت ان ها از الیاف صد در صد پلی استر مصنوعی استفاده می شود . الیاف فرش ابریشم گونه 500 شانه بسیا مقاوم و نرم است و به هیچ وجه پرزدهی ندارد . این محصولات در هشت رنگ استاندارد و واقعی بافته می شوند و در حال حاضر با رنگ های کرم ، فیروزه ای ، گردویی و سرمه ای در بازار موجود هستند . فرش های ماشینی لوکس 500 شانه ابریشم گونه کاشان در اندازه های یک در یک و نیم (1.5*1) ، قالیچه (2.25*1.5)، 6 متری، 9 متری و 12 متری بافته می شوند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  استخدام در فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه