برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۷/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش ماشینی 500 شانه پلی استر

خرید فرش 500 شانه پلی استر ارزان

اکثر خریداران فرش ماشینی که در بازار هستند به دنبال خرید فرش های ماشینی و قالی های با کیفیت و ارزان می باشند چرا که بر خلاف تصوراتی که اغلب مردم از فرش های ماشینی 500 شانه و فرش ماشینی 700 شانه دارند که کیفیت چندان مناسبی را ندارد اما این فرش ها علاوه بر این که در مقایسه با فرش های دیگر قیمت ارزان تری را دارد در عین حال با کیفیت و مداوم می باشند . موارد بسیاری موجود است که در باعث شده بافت فرش های ماشنی 500 شانه مقاوم و با کیفیت باشد و هم چنینی در قیمت های مناسب به فروش برسند .
یکی از مواردی که اکثر افراد در بازار فرش فروش ها یا کارخانه جات می روند و متوجه آن می شوند ، تنوع گوناگون شانه و تراکم فرش ماشینی می باشد ؛ بسیاری از افراد بر این باور هستند که هر چه شانه و تراکم فرش ماشینی بیشتر باشد کیفیت آن بالاتر خواهد بود و مناسب تر خانه هایشان می باشند اما غافل از این که این باور آن ها صحیح نمی باشد چرا که با توجه به مکان و فضای خانه باید فرش مناسب برای آن فضا در نظر گرفت ؛ بری مثال فرش هایی که برای آشپز خانه انتخاب می شود باید متفاوت با فرش های داخل پذیرایی یا فرش هابی داخل اتاق خواب انتخاب شود چرا که فضا های هریک از این جا ها با یکدیگر متفاوت می باشد .
ویژگی فرش ماشینی 500 شانه
فرش ماشنی 500 شانه به دلیل داشتن کم ترین شانه و تراکم از دسته فرش هایی می باشد که مقاومت بالایی را دارد و بهترین انتخاب فرش برای مکان های پر رفت و آمد و جاهای شلوغ می باشد . در واقع شانه و تراکم به تعداد گره هایی که در هنگام بافت فرش زده می شود ، می گویند که تعداد گره های زده شده در یک متر از طول فرش را تراکم و تعداد گره های زده شده در یک متر از عرض فرش را شانه می گویند . کار اصلی که این گره ها انجام می دهند این است که نخ خاب فرش را به نخ های تار و پود فرش متصل می کنند . گره ها در فرش ماشینی اهمیت بالایی دارند و باید به خوبی زده شوند چرا که نخ خاب در ظاهر فرش نمایان است و یا سستی و شل بودن و گره در رفتگی و بسیاری از موارد دیگر به صورت جای خالی نخ خاب در سطح فرش نمایان می شود .
 اگر خواهان فرش های ماشینی ارزان قیمت برای فضاهای پر تردد هستید به شما پیشنهاد خرید فرش های 500 شانه پلی استر ارزان از شرکت فرش کاشان را می دهیم .
برخی از فرش های ماشینی مثل فرش ماشینی 500  شانه و تراکم کمتری نسبت به فرش های دیگر دارد به همین علت یک سری از ویژگی ها در این نوع فرش ها کم رنگ  و برخی پر رنگ تر می باشد که در ادامه به تعدادی از ویژگی های پر رنگ و کم رنگ فرش ماشینی 500 شانه می پردازیم :
1) مقاومت بالایی در برابر سایش ، پاخوردگی و فشار دارد . فرش های 500 شانه به دلیل ارتفاع نخ خابی که دارند ، الیافشان خاصیت ارتجایی دارد و به همین دلیل به عمر و ماندگاری فرش کمک می کنند .
2) ضخامت بالا و قطر زیاد فرش ماشینی 500 شانه سبب شده تا فرش سنگین شود ، این ویژگی مقاوم بودن فرش را تضمین می کند اما سنگینی فرش باعث سختی و دشوار کردن آن در حمل و نقل می شود . ولی در مقابل فرش های سبک حمل و نقل و جا به جایی شان بسیار راحت تر است .
3) ظرافت فرش های 500 شانه کم است که به دلیل کم بون شانه و تراکم این گونه فرش ها می باشد اما این باعث نمی شود که زیبایی خود را از دست دهد . فرش های ماشینی 1200 شانه و به طور کل فرش هایی که دارای شانه و تراکم بالا می باشند طرافت بیشتری دارند و نقش نگاره های زیاد در بافت این فرش ها زیبا تر خواهد بود اما فرش هایی که در شانه و تراکم پایین بافته می شوند می توانند نقشه ها و طرح هایی که ساده هستند را به شکل درشت بافت و خوب نشان می دهند و طرح های شلوغ فرش مناسب بافت فرش های 500 شانه نمی باشد .
آشنایی با مزایا و معایب فرش ماشینی پلی استر
نخ ها یا الیافی که از جنس پلی استر هستند از رنگ پذیری بالایی بر خوردار هستند و فرش هایی که از این جنس الیاف بافته شده اند دارای رنگ و لعاب زیبایی می باشد و فرش های ماشینی پلی استر دارای تنوع رنگ و طرح زیادی می باشد از جمله فرش ماشینی پلی استر طرح لوکس و فرش ماشینی پلی استر طرح ویشگا که علاوه بر زیبایی ظاهری دارای قیمت ارزان نیز می باشد .
پرزدهی فرش یکی از مشکلاتی است که فرش ها دارند اما فرش های پلی استر به دلیل عدم پرزدهی برای افرادی که حساسیت دارند و یا آلرژی دارند بسیا مناسب می باشند و هم چنین جذب رطوبت در فرش ماشینی پلی استر در مقایسه با فرش های ماشینی آکریلیک بسیار پایین می باشد . اما در مقابل ثبات رنگ در فرش ماشینی پلی استر در برابر فرش های آکریلیک پایین است چرا که به مواد شوینده الکل دار حساس است و به مرور زمان در شست و شوی مداوم فرش ، فرش رنگ اصلی خود را از دست می دهد .
خرید فرش ماشینی 500 شانه پلی استر ارزان از شرکت فرش کاشان
یکی از معتبر ترین و بهترین برند های فرش ، شرکت فرش کاشان می باشد که فرش های ماشینی بافته شده و ارائه شده در شرکت فرش کاشان دارای مقاومت بالا ، کیفیت عالی ، ماندگاری طولانی و در عین حال ارزان قیمت می باشند . شما خریداران فرش می توانید هم حضوری و هم به شکل اینترنتی فرش های مورد دلخواه خود را تهیه و خریداری کنید و هم چنینی می توانید فرش های 500 شانه پلی استر را در بهترین نوع کیفیت با قیمت ارزان ، تضمین شده خریداری کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه