برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۹۹/۴/۲۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش 500 شانه ارزان قیمت

فرش 500 شانه اکریلیک

بعد از فرش 350 شانه، فرش ماشینی 500 شانه در واقع اولین فرش ماشینی بود که بصورت گسترده تولید و روانه بازار شد. فرش ماشینی 500 شانه کاشان شاید به لحاظ ظاهری کم و کاست هایی داشته باشد ولیکن از لحاظ کیفی در لول خوبی قرار دارد . فرش های ماشینی 500 شانه از آن دسته فرش هایی هستند که سالهای سال دچار افت کیفیت نمی شوند . این دسته از قالی ارزان قیمت کاشان یکی از دسته محصولاتی است که در صنعت فرش ماشینی تولید و طرفداران خاص خود را دارد . این محصول به دلیل دارا بودن ویژگی های منحصر به فردش ، توجه افراد زیادی را به سمت خود متمایل کرده است و فروش بالایی نیز دارد . این قالی های ماشینی زیبا دارای ارتفاع نخ خاب زیادی می باشند . هرچه ارتفاع نخ خاب در فرش ماشینی بالا می رود فرش نرم تر می شود و از طرفی برای نشستن مناسبتر است پس فرش های 500 شانه برای مکان های پر رفت و امد و اتاق نشیمن منازل بیشترین کاربرد را دارا می باشند . فرش ماشینی 500 شانه بدلیل ضخامت زیادی که دارد خیلی تحت تاثیر اجسام سنگین قرار نمی گیرد و مبلمان و میزهای سنگین خیلی نمی تواند روی این فرش جا بیندازد .
قالی ارزان قیمت 500 شانه ماشینی دارای نرمی و لطافتی بسیار بالا می باشد و قیمت مناسب آن باعث شده است افراد به سمت آن گرایش پیدا کنند . شانه و تراکم از جمله فاکتورهایی است که در ارزان بودن فرش 500 شانه تاثیر می گذارد . این محصولات دارای 500 گره عرضی و 1000 گره طولی هستند . این قالی های ماشینی درجه یک کاشان در دسته فرش های ریز بافت مانند فرش ماشینی 1000 شانه به بالا قرار نمی گیرد و درشت بافت محسوب می شود .
فرش 500 شانه ارزان قیمت ، دارای کیفیت نسبتا مناسبی است و علت پایین بودن قیمت آن هم تراکم آن است . قیمت فرش 500 شانه بر اساس کیفیت بافت ، کیفیت مواد اولیه ، برند تولید ، شهر تولید کننده ، وجود واسطه ها ، ابعاد ، تعداد رنگ و قیمت ارز تعیین می شود .
الیاف مورد استفاده در این فرش ها نخ آکریلیک با کیفیت و هیت ست شده است . در نخ خاب فرش پانصد شانه الیاف آکریلیک ، پلی استر ، ویسکوز و یا بی سی اف مورد استفاده قرار میگیرند . کیفیت نخ اکریلیک به کاررفته در فرش های ارزان قیمت پانصد شانه باعث می شود که این مدل از قالی کاشان در برابر عوامل محیطی مانند گرما و نور خورشید مقاوم و با دوام باشد .از آنجا که کیفیت الیاف آکریلیک بهتر است ، جنس این فرش ها از الیاف 100 درصد آکریلیک می باشد که از مزایای زیادی برخودار است از جمله : رنگ پذیری بالا و داشتن رنگ های شاد و روشن ، ماندگاری و دوام بالا ، شست و شوی آسان بدون به جای ماندن لکه ای ، مقاومت در برابر پاخوردگی و سایش ، عدم پرزدهی و ضد حساسیت و آلرژی ، عدم بوی مواد پلاستیکی و نفتی و .....
قیمت فرش 500 شانه اکریلیک هم بالاتر از فرش 500 شانه پلی استرخواهد بود . قالی 500شانه ارزان قیمت اغلب فرش های بافته شده از الیاف پلی استر هستند . طرح هایی که بر روی این فرش ها نقش می بندد ، طرح های کلی تر و ساده تری هستند و در مقایسه با فرش های ظریف تر حرفی برای گفتن ندارند . به علت درشت بافت بودن قالی ماشینی 500 شانه کاشان از نقشه های خلوت برای بافت این فرش ها استفاده می شود .
فرش 500 شانه پلی استر کیفیت کمتری نسبت به فرش های 500 شانه آکریلیک دارد و دوام و ماندگاری آن نیز کمتر می باشد . از مهمترین خصوصیات فرش 500 شانه کاشان رنگبندی فوق العاده ، نرمی و لطافت بالا ، طرح و نقشه های عام پسند ، تولید با دستگاه های به روز دنیا و نخ صد در صد ضد حساسیت اکریلیک می باشد . این فرش‌ها نیز همچون دیگر محصولات قالی های ماشینی درجه یک کاشان در ابعاد گوناگون اعم از 12 متری، 9 متری، 6 متری و کناره‌هایی با ابعاد مختلف تولید می‌شوند. تعداد رنگ در فرش های 500 شانه هشت رنگ می باشد اما در بعضی از کارخانه ها در شش یا ده رنگ هم تولید می شود .

فرش ماشینی 500 شانه ارزان قیمت
بسیاری از خریداران به دنبال راهی برای خرید فرش های ارزان قیمت هستند . ارزان بودن فرش 500 شانه دلیل بر بی کیفیتی ان نیست . از عوامل تاثیر گذار بر عرضه فرش ارزان قیمت 500 شانه می توان به موارد زیر اشاره داشت .
بافت فرش ماشینی 500 شانه با الیاف ارزان قیمت
استفاده از تعداد رنگ کمتر در فرش 500 شانه
خرید بدون واسطه فرش 500 شانه
خرید فرش 500 شانه بدون هزینه های نمایشگاهی
خرید مستقیم فرش پانصد شانه ارزان قیمت از کارخانه
ارسال رایگان فرش 500 شانه
خرید مستقیم مواد اولیه از صادر کننده و حذف هزینه های نمایشگاهی در خرید مواد اولیه
داشتن تیم کاربلد در زمینه طراحی با بازدهی بالا فرش 500 شانه
ارائه فرش 500 شانه به قیمت عمده

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه