برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۹۹/۴/۲۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش 500 شانه بدون پرز

فرش 500 شانه آکریلیک بدون پرز

تمام خریداران فرش به دنبال فرش های باکیفیت و ارزان قیمت می باشند . بر خلاف باور عموم ، فرش های 500 شانه و 700 شانه دارای کیفیت و دوام بالایی می باشند و در عین حال از قیمت مناسبی نیز بر خوردار هستند . برای این که یک فرش ماشینی 500 شانه دارای کیفیت و دوام بالایی باشند موارد زیادی دست به دست هم می دهد . موارد که بر کاربرد و ویژگی های فرش های 500 شانه تاثیر گذار می باشد .
اگر به بازار فروش فرش ماشینی بروید اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند تعداد شانه و تعداد تراکم ها متنوع می باشد و شما برای این که بتوانید بهترین خرید را از فرش ماشینی داشته باشید باید بدانید که برای فضای خانه ی شما چه فرشی مناسب می باشد . می توان گفت که اکثر افراد تصور می کنند که فرش با تعداد شانه و تعداد تراکم بالا جزء بهترین فرش ها می باشد . در صورتی که این چنین نیست و می توان گفت برتری فرش ها بر اساس سلیقه و مکانی که در آن جا مورد استفاده قرارا می گیرید تعیین می شود .
به طور مثال فرش های 500 شانه جزء مقاوم ترین فرش های ماشینی هستند که با وجود تعداد تراکم و تعداد شانه ی کم برای مکان های پر رفت و آمد  و عمومی بسیار مناسب است .
فرش های ماشینی 500 شانه
دسته بندی فرش های ماشینی براساس تعداد شانه و تعداد تراکم به تعداد گره های که در فرش وجود دارد بر می گردد . به طور کلی به تعداد گره های که در یک متر از طول فرش ماشینی زده می شود تراکم و به تعداد گره های که در یک متر از عرض فرش زده می شود تعداد شانه می گویند . بنابراین می توان گفت که در یک متر از عرض فرش های 500 شانه 500 گره وجود دارد . کار اصلی گره ها ی موجود در فرش ها اتصال نخ خاب به نخ تار و پود می باشد . نخ های خاب در ظاهر فرش بسیارتاثیر گذار می باشند و هر گونه نخ در رفتگی و گره شل و غیره باعث می شود که در سطح فرش جای خالی دیده شود . برای این که پی ببرید که محصول معرفی شده به شما داری 500 شانه است باید تعداد گره های موجود در آن را در هر ده سانتی متر از عرض بشمارید و آن را به یک متر تعمیم دهید . به طوری که باید در این ده سانتی متر تعداد 50 گره وجود داشته باشد تا آن محصول ، 500 شانه باشد .
فرش های پانصد شانه بعد از فرش های 350 شانه تولید و وارد بازار شد . با این وجود دارای کیفیت و مقاومت بالایی است و با گذشت چهار دهه همچنانه توانسته جزء بهترین فرش های ماشینی باشد که روانه ی بازار می شوند . البته با ارزان ترین قیمت .
فرش 500 شانه آکریلیک بدون پرز
پرزدهی در فرش ها جزء یکی از عیوب آن ها است . عواملی که باعث می شود که فرش های ماشینی دارای پرزدهی باشند مربوط به تولید آن ها می شود . اگر در مرحله بافت فرش ماشینی تثبیت حرارت و یا تنظیم دستگاه ها به خوبی صورت نگیرد و یا این که مرحله آهار به درستی صورت نگیرد باعث می شود هر فرشی با هر تعداد شانه دارای پرز دهی باشد . فرش های ماشینی 500 شانه نیز  از این قاعده مستثنا نمی باشند . بنابراین می توان گفت فرش های 500 شانه ای که به درستی بافته می شوند بدون پرزدهی هستند . در صورتی محصولات 500 شانه بدون پرزدهی می باشند که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشند .
ارتفاع نخ خاب در فرش های ماشینی 500 شانه نسبت به سایر فرش های ماشینی بیشتر می باشد بیشتر بودن ارتفاع نخ خاب در فرش های ماشینی باعث می شود که فرش دارای نرمی بیشتر باشد و برای نشستن بر روی آن ها بسیار مناسب باشد . می توان گفت که یکی از دلایل مهم استفاده از قالی های پانصد شانه در مکان ها عمومی مانند مساجد و سالن ها همین بالا بودن ارتفاع نخ خاب در آن ها است .
فرش های 500 شانه در برابر فشار ، سایش ، پاخوردگی و غیره بسیار مقاوم هستند . همچنین فرش های 500 شانه زیر پا تغییر حالت نمی دهند و به دلیل این که الیاف های آن ها دارای خاصیت ارتجاعی می باشد باعث می شود که به ماندگاری فرش کمک  کند . فرش های 500 شانه را می توانید سالیان سال استفاده کنید و همچنان مانند روز اول باشد .
محصولات 500 شانه دارای ضخامت و قطر زیادی هستند به هیمن دلیل سنگین می باشند . این ویژگی از نظر مقاومت جزء ویژگی های خوب این فرش می باشد اما از نظر حمل و نقل به دلیلی سنگین بودن کار دشواری است .
این محصولات نسبت به فرش های 1000 و 1200 شانه دارای ظرافت کمتری است زیرا فرش های 1000 و 1200 شانه به دلیل داشتن تعداد تراکم و تعداد شانه بالا بسیار ریز بافت هستند . باید توجه داشته باشید که این مورد دلیلی بر زیبا نبودن فرش های 500 شانه نخواهد بود . فرش های 500 شانه نسبت به سایر فرش ها درشت بافت تر است و برای طرح های پر و شلوغ مناسب نیست اما طرح های ساده و درشت در آن ها خود را به خوبی نشان می دهد .
شما می توانید برای خرید فرش های 500 شانه بدون پرز به فروشگاه آنلاین فرش کاشان مراجعه نماید و فرش 500 شانه مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه